Program 2017! Zobacz jakie atrakcje towarzyszyły poprzedniej edycji Moto Show 2017

Poprzednia edycja Moto Show w Krakowie odbyła się pod hasłem "4 żywioły motoryzacji" Po raz pierwszy oderwaliśmy się od ziemi i przygotowaliśmy atrakcje również w powietrzu i wodzie. Poniżej prezentujmy program minionej edycji.

Wstęp wyłącznie z Zaproszeniami ELITE CAR MEETUP, biletami ELITE CAR MEETUP zakupionymi na Ticketpro lub Eventim oraz z akredytacją prasową 

20 maja 2017 - sobota: godziny otwarcia Targów 11.00 - 19.00

13:00 - 13:40 - Prezentacja Dacia Duster ELF CUP cz. I – organizator Renault AUTO SPEKTRUM.

15:15 - 16:00 - Wyścigi bolidów Formuły Student – AGH  Racing Team.

17:00 - 17:30 - Pokaz Driftu i prezentacja zawodów serii DRIFT OPEN.

18:00 - 18:40 - Prezentacja Dacia Duster ELF CUP cz. II – organizator Renault AUTO SPEKTRUM.

12:15 - 12:40 - Premiera pojazdu marki POLARIS - Sportsman 1000 XP – firma Arcom Sp. J.

14:00 - 14:30 - Siła Kobiet w Motorsporcie – spotkanie i prezentacja samochodów zawodniczek: Karolina Pilarczyk, Agnieszka Percz - Arrest Me I'm a Drift Girl, Ola Domańska, Natalia Gładysz - Gładysz Karting Team.

14:40 - 15:20 - Prezentacja nowości samochodów Inter Auto Kraków - Nowy Opel Insignia i Skoda Kodiaq.

16:15 - 16:40 - Prezentacje Załogi Dacia Duster ELF CUP Wicentowicz/Boba.

17:35 - 17:50 - Prezentacja Wiatrakowców Aviation Artur Trendak.

 

11:30-13:00 - Blok I
14:00-15:30 - Blok II
17:00-18:30 - Blok III

Warsztaty i konsultacje z modelowania i prezentacje prac związanych z projektowaniem pojazdów realizowany przez studentów Pracowni Rozwoju Nowego Produktu Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie oraz prezentacje zespołu HEADTRIP  - centrum  Virtual Reality i Augmented Reality z siedzibą w Krakowie, prezentującego możliwości aplikacji wykorzystujących technologie VR & AR w biznesie i w projektowaniu.

Strefa zawodów TuningKingz  - za halą Dunaj

21 maja 2017 - niedziela: godziny otwarcia Targów 10.00 - 18.00

10:30 - 11:00 - Pokaz Stuntu Motocyklowego i Trialu Rowerowego - Stowarzyszenie Piękne Anioły, które remontuje i wyposaża pokoje dla najuboższych dzieci.

11:00 - Strefa lądowania EXPO KRAKÓW - lądowanie śmigłowca z gościem Targów Janem Kisielem  

11:30 - 12:10 - Wyścigi bolidów Formuły Student – AGH Racing Team.

13:10 - 14:00 - Prezentacja Dacia Duster ELF CUP – organizator AUTO SPEKTRUM.

14.30 - Strefa lądowania EXPO KRAKÓW - start śmigłowca z gościem Targów Janem Kisielem  

15:30-16:15 - Pokaz Driftu i prezentacja zawodów DRIFT OPEN.

17:00 - 17:45 - Prezentacja Dacia Duster ELF CUP – organizator AUTO SPEKTRUM.

11:00 - 11:25 - Premiery i nowości samochodowe Targów MOTO SHOW w Krakowie 2017 - Mariusz Pudzianowski, z pasji do motoryzacji.

12:15 - 13:00 - Droga do sukcesu w sporcie z perspektywy Mariusza Pudzianowskiego, z udziałem utytułowanych zawodników motorsportowych: Karolina Pilarczyk, Jan Chmielewski

14:10 - 14:40 - Wyścigi samochodowe - "człowiek, nie maszyna"  przygotowanie fizyczne do motorsportu według gościa specjalnego Mariusza Pudzianowskiego i zaproszonych gości: Jana Kisiela zawodnika Lamborghini Super Trofeo, Adama Gładysza wielokrotnego wyścigowego mistrza Polski obecnie założyciel i trener Gładysz Karting Team.

14:40 - 15:00 - Karting, start do wyścigowej kariery. Prezentacja zawodników Rotax Max Challenge Poland - Kartingowych Mistrzostw I Puchar Polski. Goście: Maciek i Natalia Gładysz, Dawid Dziocha, Kacper Bielecki, Michał Białach, Karol Kręta, Piotr Wiśnicki.

15:05 - 15:20 - AutoNobilis 2017 Moto Show w Krakowie  - wręczenie statuetek dla wyróżnionych sportowców.

16:25 - 16:40 - Tuning samochodów według Tuning Show w Krakowie. Rozmowa z udziałem Mariusza Pudzianowskiego oraz wręczenie nagród w konkursie na najlepiej stuningowany samochód Targów Tuning Show w Krakowie 2017

16:40 - 16:50 - Wręczenie nagród w konkursie dla projektantów samochodów Autokreator 2017

16:55  - Mariusz Pudzianowski - spotkanie z fanami, rozdawanie autografów

10:30-12:00 - Blok I
13:00-14:30 - Blok II
16:00-17:30 - Blok III

Warsztaty i konsultacje z modelowania i prezentacje prac związanych z projektowaniem pojazdów realizowany przez studentów Pracowni Rozwoju Nowego Produktu Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie oraz prezentacje zespołu HEADTRIP  - centrum  Virtual Reality i Augmented Reality z siedzibą w Krakowie, prezentującego możliwości aplikacji wykorzystujących technologie VR & AR w biznesie i w projektowaniu.

Strefa zawodów TuningKingz - za halą Dunaj

Organizator zastrzega możliwość zmian w programie.
Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 godzina 17:00

16. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon

Prezentacja ponad 100 najlepiej stuningowanych samochodów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Austrii. STANCE, STREET, CULT, ROST, G-STYLE, VAG, JDM, ASIAN, SHOW n SHINE i inne. Strefa kultowych amerykanów w stylu Classic, Muscle Car i Hot Rod.  Zawody w stylizacji samochodów wyłaniające najlepiej stuningowany samochód Tuning Show w Krakowie. A przede wszystkim spotkanie tysiące osób, dla których motoryzacja to całe życie!

Zapraszamy do udziału:

 • właścicieli samochodów poddanych tuningowi,
 • właścicieli klasycznych samochodów amerykańskich oraz firmy zajmujące się ich importem, renowacją i sprzedażą,
 • firmy produkujące i dystrybuujące niezbędne do modyfikacji aut części,
 • warsztaty zajmujące się tuningiem mechanicznym i optycznym,
 • firmy produkujące i dystrybuujące akcesoria tuningowe, a także sprzęt Car Audio i elektronikę samochodową;

Dołącz do nas!

Jesteś właścicielem samochodu poddanego tuningowi lub amerykańskiego klasyka?

Prowadzisz firmę produkującą lub dystrybuującą niezbędny do modyfikacji aut części, sprzedajesz akcesoria tuningowe lub sprzęt Car Audio, elektronikę samochodową i inne.

MOTORSPORT SHOW w Krakowie

Motorsport Show w Krakowie to pierwsza tego typu impreza w Polsce: zarówno dla zawodników poszukujących kontaktów, jak i dla sponsorów, którzy chcą zaprezentować swój zespół, firm z branży i przede wszystkim – dla tysięcy kibiców sportów motorowych i mediów. Emocje, adrenalina i goście specjalni.

MOTORSPORT SHOW w Krakowie to:

 • kompleksowa platforma komunikacji zawodników z fanami i mediami,
 • możliwość prezentacji i promocji przed szeroką publicznością,
 • doskonała okazja na wymianę doświadczeń branży motosportowej,
 • perspektywa nawiązania kontaktów biznesowych oraz handlowych.

Do udziału w Motorsport Show w Krakowie zapraszamy:

 • zawodników rajdowych, wyścigowych, rallycrosowych, motocyklowych, kartingowych, off-roadowych i innych,
 • zespoły motosportowe, sponsorów i partnerów strategicznych
 • producentów i dystrybutorów akcesoriów, części i podzespołów wyczynowych, a także gadżetów i ubrań motosportowych,
 • producentów i importerów samochodów związanych ze sportem.

Chcesz pozyskać sponsora i środki na swoją pasję? Szukasz rozgłosu i zdjęć do profolio dla potencjalnego partnera i mediów? Ta impreza jest właśnie dla Ciebie.

Sponsorzy i partnerzy istniejących teamów motosportowych powinni maksymalnie wykorzystać możliwości związane z promocją swojej działalności wśród fanów sportów motorowych i mediów - ta impreza jest doskonałą okazją ku temu.

Motorsport Show w Krakowie to doskonała forma promocji firmy, a także szansa nawiązania kontaktów biznesowych i handlowych z przedstawicielami branży motosportowej, zespołami rajdowymi, zawodnikami, itd.

Salon Samochodowy - Wiele potrzeb, jeden Salon!

Pierwszy w Polsce tematyczny Salon Samochodów Rodzinnych, Miejskich, SUVów oraz Samochodów klasy Premium, podczas którego będzie można porównać wszystkie te samochody w jednym miejscu i czasie.

Tutaj  co roku spotykają się czołowi przedstawiciele koncernów samochodowych prezentując najnowsze modele samochodów dostępnych na polskim rynku. Odbiorcami są tysiące zwiedzających największego motoryzacyjnego Show w południowej Polsce.  Wśród 27 tys. osób są młodzi kierowcy, rodziny z dziećmi, ale także przedstawiciele biznesu -  firmy, które w ciągu roku biorą udział w wydarzeniach branżowych organizowanych w EXPO Kraków. Wszyscy są zgodni – Moto Show to doskonała okazja, aby porównać kilka wariantów w jednym miejscu i czasie.

Do udziału w Salonie zapraszamy importerów i dealerów samochodów.

Tematyczny Salon Samochodowy stworzy możliwość:

 • Prezentacji i promocji samochodów przed szeroką publicznością.
 • Bezpośrednich spotkań z potencjalnymi klientami.
 • Przeprowadzania jazd testowych, które pozwolą lepiej zaprezentować samochody klientom.

Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów - Oferta dla wymagających kierowców.

Zwiedzających Moto Show w Krakowie łączą aspiracje! Chcą posiadać najlepsze samochody. Chcą je udoskonalać i zmieniać! Dlatego niezwykłą popularnością cieszy się Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów, w którym prezentowane są najciekawsze produkty i usługi nadające autom indywidualny charakter, poprawiające wygląd, bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zapraszamy do udziału firmy oferujące:

 • felgi aluminiowe, folie ochronne i dekoracyjne, aerografikę, dokładki i ospojlerowanie , układy dolotowe i wydechowe, zawieszenie i amortyzatory, tekstylia samochodowe, oświetlenie ledowe i inne.
 • środki i preparaty chemiczne do ochrony i konserwacji lakieru, szyb, plastików, felg itd., chemię motoryzacyjną, kosmetyki samochodowe, preparaty i akcesoria do pielęgnacji pojazdów, akcesoria do salonów detailingowych i zakładów lakierniczych, usługi Auto SPA i inne.
 • tarcze, hamulce, opony, wycieraczki, oleje samochodowe, foteliki dla dzieci, akumulatory, zabezpieczenia przeciw kradzieżowe, systemy audio, kamery samochodowe i inne.
TOP